Copyright © 2021 Vultima sp. z o.o. Tarnowskie Góry

Podczas montażu klimatyzacji na nowo budowanych obiektach, prace montażowe rozbijamy na dwa etapy:

 

1) Montaż rur miedzianych, rurki do skroplin i okablowania na etapie stanu surowego - najlepiej wykonać te prace w pierwszej kolejności, jeszcze przed instalacją elektryczną.

 

2) Montaż jednostki zewnętrznej oraz jednostki / jednostek wewnętrznych. Do tego etapu prac przystępujemy na sam koniec budowy - kiedy zarówno elewacja zewnętrzna jest już gotowa, jak i prace wykończeniowe w środku są już na ukończeniu.

 

Co ważne, podczas montażu rur miedzianych w ścianach na wczesnym etapie budowy, rury te zostawiamy nabite wysokim ciśnieniem - dzięki temu gdyby zdarzyło się, że podczas kolejnych etapów budowy taka rura zostałaby uszkodzona, osoba która przypadkiem uszkodzi rurę na pewno się zorientuje i w efekcie będziemy mogli przyjechać i wykonać naprawę. Gdybyśmy nie zostawiali rur pod ciśnieniem i o uszkodzeniu dowiedzielibyśmy się podczas montażu urządzeń, naprawa stałaby się znacznie bardziej kosztowna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych prac i bezpłatną wycenę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 574 421 100 lub email kontakt@instalacje360.pl

Zajmujemy się montażem klimatyzacji w nowo budowanych budynkach lub biurach / lokalach usługowych.

 

Zapewniamy fachowe doradztwo przy doborze urządzeń oraz sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przez cały czas użytkowania klimatyzacji.

 

 

Montujemy urządzenia takich marek jak:

Klimatyzacja

Przyjemny chłód w środku lata

Pierwszy etap - montaż klimatyzacji w nowo budowanym obiekcie